Skip to main content
tape

Kinesiology Taping

Sezon w pełni! To czas wzmożonej aktywności fizycznej, gdzie łatwo o uraz czy przemęczenie. Jeśli chcesz wspomóc swój organizm skorzystaj z Kinesiology Tapingu.

Kinesiology Taping to naturalna, doskonała metoda rehabilitacji, która uruchamia procesy samoleczenia naszego organizmu. Pozwala na osiągnięcie szybkich rezultatów terapeutycznych.

Polega ona na naklejaniu specjalnych plastrów na ciało, które mają za zadanie wspomóc nasz organizm np. w procesie rehabilitacji. Kinesiology Taping jest powszechnie stosowany nawet przez takie gwiazdy jak Agnieszka Radwańska, Marcin Gortat czy Novak Djokovic.

W Słonecznym Zdroju Kinesiology Taping doskonale sprawdza się między innymi przy leczeniu kolana skoczka.

Bartosz Zagniński

Absolwent Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. W zawodzie od 2011 roku. Przygodę z fizjoterapią zaczął już na studiach, gdzie był pierwszym fizjoterapeutą w drużynie juniorskiej Vive Tauron Kielce, z którą zdobył mistrzostwo kraju. Następnie przeszedł na wyższy poziom, gdzie był masażystą w zespole PGNiG Superligii Kobiet – KSS Kielce. Ukończył wiele szkoleń i kursów z zakresu masażu i terapii manualnej. Jest jedynym fizjoterapeutą w województwie świętokrzyskim, który posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Limfologii z zakresu kompleksowej terapii przeciwobrzękowej. Pasjonat masażu, naturalnych metod leczenia oraz piłki ręcznej. Współpracuje ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce, jako fizjoterapeuta ( m.in. udział w Mistrzostwach Europy).

2 myśli na temat “Kinesiology Taping

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *