Skip to main content
Zdjecie statuetki1

Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness Liderem Regionu 2015 Usług Medycznych.

Statuetka Lidera Regionu przyznawana jest przedsiębiorstwom i instytucjom za osiągnięcia w roku poprzednim. Mimo ciężkiej sytuacji gospodarczej wielu firmom udało się zdobywać dobre wyniki ekonomiczne oraz osiągać wiele sukcesów, za co 29 stycznia 2016 roku już po raz 16-ty Kapituła prestiżowego konkursu – Lider Regionu – uhonorowała 24 Liderów Regionu statuetkami oraz dyplomami za osiągnięcia w swojej branży.

null

Firmy, samorządy, instytucje, a wśród nich Hotel**** Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness z Buska Zdroju, jako Lider Regionu usług medycznych.

Obiekt posiadający 36 gabinetów specjalizuje się w zabiegach leczniczych, rehabilitacji oraz świadczy szereg usług towarzyszących na najwyższym poziomie. Działając od blisko 3 lat doskonale wpisuje się w charakter uzdrowiska oraz podnosi jego rangę. Hotel Słoneczny Zdrój jako jedyny w Polsce posiada Certyfikowane Centrum Biomechanicznej Stymulacji Mięśni (BMS) oraz dysponuje najnowszym Tergumed System do rehabilitacji kręgosłupa. Do zabiegów wykorzystywana jest nierozcieńczona woda siarczkowa dostarczana do Hotelu (bez dostępu powietrza) bezpośrednio z naturalnego źródła w Lesie Winiarskim. Zatrudniając szereg specjalistów w swojej branży gwarantuje skuteczność zabiegów.

Wśród laureatów znalazły się również instytucje takie jak: Świętokrzyskie Centrum Onkologii, Politechnika Świętokrzyska czy Gmina Kielce.

„ Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy docenieni jako Lider Usług Medycznych. Otrzymana nagroda jest potwierdzeniem najwyższej jakości usług świadczonych przez Hotel. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania zarówno lecznicze jak i pobytowe. Gwarancją zadowolenia naszych Gości jest profesjonalna, doświadczona kadra” – powiedział podczas odbierania statuetki Dyrektor Hotelu Grzegorz Rąpel.

Statuetka Lider Regionu 2015 Usług Medyczny to wielki sukces nie tylko dla Hotelu Słoneczny Zdrój, ale również dla całego Uzdrowiska Busko-Zdrój, które coraz szerzej zaznacza się na medycznej mapie Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *